Fonksiyonel beslenme, atletik performans, bitkiler ile kronik hastalıkların tedavisi, nutrasötikler ve bağırsak-psikoloji sendromu konusunda uzman.

Uzm. Fitoterapist Deniz ÖZDEMİR

İlk - orta ve lise öğrenimini Adanada tamamlayan Deniz ÖZDEMİR Yüksek Öğrenimini, (önlisansını ve ilk yüksek lisansını) Klinik Beslenme ve Diyet ağırlıklı bir alan üzerine Yeditepe Üniveristesinde Sağlık Bilimleri Fakültesinden mezun olarak tamamlamış Diyetisyen/Beslenme ve Diyet Uzmanı ünvanını almıştır.

Diyetisyenlik ihtisasına ek olarak, Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Anabilim Dalında Fitoterapi (Bitkilerle Tedavi) ve Farmakognozi alanında, ikinci yüksek lisans eğitimini de tamamlayarak Uzman Fitoterapist ünvanı almaya hak kazanmıştır.

Rus asıllı İngiliz Nöroloji ve Beslenme Doktoru Natasha Campbell-McBridedan Psikoloji ve Fizyoloji Sendromlu hastalar için GAPS Beslenme Protokolü ve ek tedaviler üzerine aldığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Türkiyedeki ilk ve sayılı sertifikalı GAPS Danışmanı (Practitioner) diyetisyenlerinden biri olmuştur.