Zamana karşı koyun! Genetik geleceğinizi anlatıyor İyi beslen güzel yaşa... Sorunlarının temelinde en sevdiğin yiyecek olabilir. Önleyici – Yenileyici ve Gençleştirici Sağlık EnstitüsüYeni Yerimizde Hizmetinizdeyiz

ageless-banner
ageless-banner3
ageless-banner3
ageless-banner3
ageless-banner3
ageless-banner3

Bizi tanımak
ister misiniz?

Yaşlanma Karşıtı ve Sağlıklı Yaşam Dünyasında Yeni nesil tıp...

Ageless Clinic'in Anti-Aging and Wellness dünyasındaki yeni nesil tıbbı temsil etmesi planlanmaktadır.

Sağlıklı Bilgiler.

Az Yiyerek Yaşlanmayı Geciktirin

Kalorileri kısıtlamak hücresel yaşlanmayı yavaşlatabilir. Az yemek aslında daha uzun yaşamanıza yardımcı olabilir mi? Bu sorunun cevabını anlamak için insan vücudunda hücrelerin nasıl çalıştığı konusunda biraz bilgi sahibi olmak önemlidir. “Biology 101” bize, tek bir hücrenin aslında yaşamı desteklemek için birlikte çalışan karmaşık bir ana yapı olduğunu anlatmaktadır. Hayatı sürdürmek için gerekli temel bileşenlerden biri, hücrelerin üretmek için çalıştığı proteindir. Proteinler saçtan organlara, tırnaklara kadar insan vücudunun her bir parçasında bulunur. Organların işlev görmesine ve vücudun büyümesine olanak sağlayan kritik bir öğedir.

Sağlıklı Bilgiler.

En İyi Anti-İnflamatuar Gıdalar

Enflamasyonu önlemeye yardımcı olmak için bu lezzetli ve güçlü gıdaları beslenme düzeninize dahil edin. Enflamasyon (iltihap/yangı) çoğu zaman enfeksiyon ve yaralanmaya karşı koruyucu bir savunma olarak gerekliyse de, kontrol edilmeyen kronik enflamasyon bir takım hastalıklarda rol oynar. Kronik enflamasyon sonucu ortaya çıkan moleküler hasarın ömür boyu birikmesinin yaşlanmaya önemli ölçüde katkıda bulunduğu düşünülmektedir.

  • Dr. Ali Fuat Aytekin
  • Dr. Şule Bademli

Kendinizi mutlu edin.

Doktorunuza Danışın...

Anti-Aging, Obezite Cerahisi, Detoks ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz herşeyi Ageless Clinic bünyesindeki uzman doktorlarımıza sorabilirsiniz.

Kendinizi mutlu edin.

Cihaz Parkuru...

Yaşlanmaya dur demenin vakti geldi.

Geniş boyutlu ışık teknolojisi sayesinde hücrelerin genetik faktörleri değiştirilerek gençleşmek, lekelerden ve izlerden kurtulmak mümkün...